WebMoney
Поповнення / Вивід

Що ж таке webmoney? - розповідь одного із наших клієнтівОтже, що ж таке webmoney? WebMoney - це найпоширеніша в світі (у тому числі і в Рунеті) позабанківська система миттєвих інтернет-платежів. Вона проста і зручна у використанні. Основна відмінність від аналогів (E-gold, Яндекс.Деньги...) - мультивалютність. Тобто, відкривши один рахунок, Ви можете працювати і з доларами, і з рублями, і з євро і, звичайно, з гривнями Докладна інформація знаходитися на офіційному сайті www.webmoney.ru. Для України: www.webmoney.com.ua. Далі викладений метод створення рахунку в системі webmoney.

1) Зайдіть на сторіночку http://www.webmoney.ru і скачайте програмне забезпечення. (WM Keeper Classic)

2) Запустите викачаний файл. Слідуючи інструкціям, проінсталюйте програму.

3) Запустіть встановлену програму і натисніть "реєстрація". Тепер Вам необхідно буде вказати шлях до файлу гаманця *.pwm (у якому зберігатимуться всі операції в системі) і файлу ключа *.kwm (який Вам знадобиться для запуску webmoney) Для збереження даних, шляхи міняти не рекомендується. Тобто погоджуйтеся із заданими за умовчанням. Отже, файл гаманця зберігатиметься в корінному каталозі з webmoney, а файл ключа на дискеті. (тільки не забудьте вставити дискету; і згодом, вставляйте її завжди перед запуском webmoney) хоча в мене цейц файл у компьютері ) Далі, заповните анкету (головне - правильно введіть Ваш e-mail), натиснувши на кнопку "..." Потім, встановите пароль, заповнивши необхідні поля. (цей пароль необхідний безпосередньо для запуску WM Keeper)

4) Якщо Ви всі зробили вірно, то на Вашу поштову скриньку буде висланий код активації. Після введення коду активації в спеціальне поле.. поздоровляємо, тепер Ви учасник системи WebMoney! Тепер у Вас є ідентифікатор (наприклад, (1wmr = 1руб.) (1wmz = 1$) U-гаманець. (1wmu = 1грн)

Поповнення гаманця реальними грошима можна зробити через цей сайт. Для цього Вам потрібно звязатися з цим хорошими хлопцями (ICQ 361085537 або 6486343. Якщо немаєте Аськи, тоді звоніть їм на моб.: 80987625835, 80978673439, 80938863494. Завжди працює один із цих номерів) Тепер у Вас є гаманець з грошима. Для довідки, з кожного переказу система WebMoney знімає 0.8% комісії.

P.S. А ще я вибрав систему веб-моней тому, що вона вважається однією з найзахищеніших та найбезпечніших систем. До речі добавився ще один голд-гаманець - де гроші зберігаються в золоті) На вебсторінці сервісу є дуже детальна інформація і про гаманці, і про принципи захисту, і про безпеку, і про конфіденційність, і про юридичні норми, і про статистику оплати через веб-моней...

Тарифи на поповнення або вивід

© 2008-2018
всі права захищені
Дім | Про нас | Про WebMoney | Тарифи | Рекламодавцям | Зворотній зв'язок